Gdzie kupić Kolagen w tabletkach? Apteka internet  a niedługo w sklepach LIDL?

Tygodnie przed nadejściem lata, Organizacja Konsumentów i Użytkowników (OCU) opublikował opracowanie na temat najlepszych kremów zmarszczek na rynku. Dokument analizowano wydajność i ceny każdego z 14 marki, które były badane. Zwycięzca, na przekór wszystkiemu, był najtańszy sto Q10, który jest sprzedawany tylko na Lidl.

 Kolagen w tabletkach czy krem na zmarszczki? Który środek lepszy?

 

Badanie to spowodowane krem gorączka, które nadal pozostaje. Stało się tematem rozmów i przedmiotem dyskusji w wielu kosmetykach blogów. Ponadto sprzedaż poszły powyżej oczekiwań. Kosmetyki zniknął z półek niemieckiej sieci dystrybucyjnej. Firma zdecydowała w dniu 24 lipca, aby odnowić swoje zapasy 200.000 sztuk, co sprzedawanych przez rok przed raportem. Jeśli chcesz kupić kolagen w tabletkach apteka jest dobrym miejscem póki co.  Został rozstrzygnięty w ciągu kilku dni, a miesiąc wcześniej już wystąpiły. Ilekroć jest uzupełniane znika. Zatwierdzenie badania OCU a jego ceną (2,99 euro za opakowanie) dokonały staje się modne i strzelać popyt.

 Czy słyszałaś już o nowym produkcie? Może to być strzał w dziesiątkę!

 

Analiza stowarzyszenia użytkowników, w której uczestniczyło 995 kobiet w wieku 31 i 70 lat, w obliczu śmietanę z innymi ustalonymi firmami takimi jak Tabletki na przebarwienia, Nivea i L’Oreal. Niektórzy, jak Lancôme sprzedawane za cenę nawet 32 razy wyższe. W tym sensie, organizacja twierdzi, że „musimy pozbyć się pomysł, że wysokie ceny wskazują na większą skuteczność.”

Krem, który jest produkowany przez niemieckie laboratoria Win Kosmetycznych, stało się leczenie gwiazdą. Sieć supermarketów zakłada, że nadmierny wzrost sprzedaży jest wynikiem zgłosić, ale mówi, że „jest to umacnia swoją pozycję jako wiodącej marki w kosmetykach”. Obecnie nie jest dostępna na półkach, ale oczekują, zastąpiony w listopadzie, ale nie podał daty.bardzo dużo osób wybiera ten kolagen w tabletach

Rzecznik konsumentów w badaniu wyjaśnia, że żaden z tych produktów, nawet Kolagen w tabletkach „cuda” i że wyniki nie są widoczne dla ludzkiego oka, choć można zauważyć w laboratorium. Wyjaśniając, że te kremy zrobić efekt jedynie w najbardziej powierzchownych warstw skóry. OCU mówi, wbrew dowodów naukowych, subiektywna percepcja sama ankieta jest częścią marki.

 Gdzie najtaniej dostaniemy w tabletkach kolagen? Apteka czy na allegro, ceneo?

 

Pomimo bycia najlepszym straganie na OCU, notatka nie przechodzi 64 z 100. i organizacja skrytykował „przesadzone literaturę”, które te kremy „skromne rezultaty” oferta dla użytkowników. Stwierdza, że wyrażenia takie jak „hipoalergiczne”, „testowany dermatologicznie” lub „paraben, lepiej nie brać ich pod uwagę, ponieważ” każdy producent stara się jej uznania, jak i żalu. ” Niektóre z tych składników, które są prezentowane w opakowaniach mogą nawet mieć negatywne skutki, takie jak retinol, który może powodować podrażnienie skóry.

Badanie, przeprowadzone w okresie od października 2013 do stycznia tego roku, chwali również Kolagen w tabletkach, cena, która jest ustalona jako reszta zmienia się w zależności od tego, gdzie został nabyty. Alert OCU znaleźć tani zakład może zaoszczędzić do 40 euro dla użytkowników.

 W jakiej formie przyjmować kolagen w tabletkach? Tabletki serum czy krem?

 

Na wzrost sprzedaży miał przypomina kolejne produkty „cud”, które tak naprawdę nie były to, co obiecali. W tym przypadku, stowarzyszenia dermatologów, jak AEDV wolą nie komentować kremu pytany, biorąc pod uwagę, że nie jest dermatológicoss kosmetyki i zabiegi. Cena kolagen w kabletkach jest super. Tymczasem Niemiecka sieć jest zadowolony z tego, co rozumiem, że jest to okazja, aby „poznać pierwsze jakość naszych produktów kosmetycznych”. Przekonany, że „sprzedaż rosła w średnim i długim okresie.”

Dodaj komentarz